Dom Zaborowie gm. Orońsko
Zaborowie gm. Orońsko Pokaż na mapie ›
Dodane: Czwartek, 21 Maj, 2026 15:56
679 999 zł
7907 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Domy / Sprzedaż
- Powierzchnia:86 m2
- Liczba pokoi:4 pokoje
- Pow. działki:1112 m2
- Rynek:Pierwotny
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 679 999 zł / 7907 zł/m2
Opis oferty
Dom jednorodzinny- projekt Murator M-30 | Zaborowie | działka 1122 m²Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, realizowany według projektu Murator M-30, położony w miejscowości Zaborowie.
Nieruchomość usytuowana jest na ogrodzonej działce o powierzchni 1122 m², co zapewnia prywatność i gotową przestrzeń do zagospodarowania.
Dom wybudowany z pustaka H+H, z zachowaniem solidnych standardów konstrukcyjnych:
- lany strop
- pełne deskowanie dachu
- pokrycie- blachodachówka
-stan deweloperski - możliwość wykończenia według własnej aranżacji
W projekcie wprowadzono funkcjonalną zmianę - zamiast garażu zaprojektowano dodatkowy pokój, co zwiększa przestrzeń mieszkalną i daje większą elastyczność (np. gabinet, pokój gościnny, dodatkowa sypialnia).
Media dla przyszłych właścicieli:
- prąd
- woda
- szambo lub - za dopłatą - możliwość wykonania przydomowej oczyszczalni ścieków
To propozycja dla osób poszukujących nowego domu w spokojnej lokalizacji, z ogrodzoną działką i możliwością wykończenia wnętrza według własnej wizji.
Jeżeli ta nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań, zapraszam do zapoznania się z moimi pozostałymi ofertami.
https://www.nieruchomosci-online.pl/agenci/jaroslaw-nowak-2
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Numer oferty: LNR-DS-189
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Zaborowie
Kategoria: Nieruchomości » Domy » Sprzedaż
Cena: od 578000 zł do 782000 zł Powierzchnia : od 73 m2 do 99 m2
Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach